Відгомін страждань і поневірянь в пам’яті рабів III- Рейху

Ця книга є третьою збіркою спогадів людей, які перенесли фізичні та психічні страждання і приниження у фашистській неволі в період Другої світової війни. Крім цього читач знайде в ній короткий історичний огляд діяльності Української спілки в’язнів – жертв нацизму за період, що минув від 22 червня 1988 року, коли у Києві відбулась перша зустріч колишніх малолітніх в’язнів фашистських концтаборів до сьогоднішнього дня, а також інші матеріали, які мають відношення до цієї теми.

Головним завданням наших видань є збереження і передача сучасному українському і світовому суспільству історичної правди, про долю українського народу – з першоджерел, за свідченнями самих учасників подій.

Від редакції

Висловлюємо щиру подяку всім тим хто надіслав свої спогади, або спогади своїх рідних чи знайомих, про страждання народу України перенесені у фашистській неволі.

Усі матеріали книги публікуються тією мовою, якою вони були написані.

Оригінальні тексти в процесі підготовки до друки піддавались мінімальній редакторській правці, оскільки редактори вважали недоцільним змінювати стиль автора, щоб не порушити достовірність мислення людини, сприйняття нею дійсності, максимально зберегти її особистість.

Значення цієї книги важко переоцінити, бо вона спрямована проти будь-якого насильства.