ПАМ’ЯТЬ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО, КНИГА II

Ця книга є другою збіркою авторських спогадів людей, котрі перенесли фізичні та психічні страждання і приниження у фашистській неволі в період Другої світової війни, та інших матеріалів, які мають відношення до цієї теми.
Головне завдання цієї книги спрямувати зусилля проти відродження нацизму та фашизму у будь  яких проявах нацистської і фашистської ідеології, викрити фальсифікаторів історії Другої світової війни, які намагаються затушовувати злодіяння фашистів.

Всі ми, хто сьогодні живе, є у неоплатному боргу перед тими, хто загинув у справедливій священній війні за свободу і незалежність батьківщини, хто пройшов тяжкими шляхами війни і розгромив фашизм, але пішов з життя. Перед тими людьми, які загинули від фашистської навали, яких позбавлено життя в газових камерах, спалено в печах крематоріїв, хто загинув від голоду, холоду, інфекційних хвороб, від непосильної рабської праці в неволі, помер по дорозі у вигнання.

Наш святий обов’язок – завершити величезний труд по увіковіченню їх подвигу і пам’яті, збереженню і підтримці символіки на місцях пам’яті і вічного покою.